Mediakonverter 10/100 Mbps singelmode

Produktbeskrivning:
Mediakonverter som omvandlar singelmod fiber, med SC duplex-kontakt, till RJ45 koppar. 10/100Base-T till 100Base-FX. Räckvidd ca 20 km.

- Räckvid max 2 kilometer
- 10/100 Base-T till 100 Base-FX
- 1 st SC duplex anslutning
- 1 st RJ45 port
- Hastighet: 10/100 Mbps
- Automatisk MDI/MDI-X
- Auto-negotiation, NWay
support på RJ-45
- Felmeddelande via LED





Artikelnummer:
E 5187087

Dokument:
attachment Datablad Svenska
attachment Datablad Engelska
Rekommenderade tillbehör till denna produkt
Drift & produktion: Wikinggruppen

Produkten har blivit tillagd i varukorgen