+


Bookmark and Share

Artikelnummer:
E 5187082

Direktlänk:
Högerklicka och kopiera adressen

Dokument:
filDatablad Engelska
filDatablad Svenska

SFP modul singelmode

Produktbeskrivning:
SFP modul singelmode 1250Mbps, 1310nm som stödjer full duplex för Fast/Gigabit Ethernet på singelmode fiber, har "LC" anslutning, duplex LC-kontakt och 802.3x flödeskontroll stöd, strömförbrukning: 3,3/5V, 10km=10,5dB. Uppfyller RoHS.

Teknisk information:

Gränssnitt: Singelmode
Anslutning: Duplex LC
Hölje: Metall



Rekommenderat tillbehör till denna produkt
bildSwitch 19 tum 8p Gigabit PoE+ 2xSFP, WebsmartInfo
bildSwitch 8p 100Mb PoE+ 2p Gigab 2xSFP WebsmartInfo


Drift & Produktion:
Wikinggruppen
start