SFP+ 10G Singelmode
+


Bookmark and Share

Artikelnummer:
E 5187064

Direktlänk:
Högerklicka och kopiera adressen

Dokument:
filDatablad Svenska

SFP+ 10G Singelmode

Produktbeskrivning:
SFP-modul SM 10 Gbit/s som används för att ansluta fiberkabel till switchar med 10G SFP-ingång. Kompatibel med switchar från Gigamedia, Alcatel, Nortel, Linksys, TP Link, HuaWei, D-Link, Zyxel och Netgear.

Kontakttyp: 2 x LC
Räckvidd: 10 km
Våglängd: 1310 nm





Drift & Produktion:
Wikinggruppen
start