+


Bookmark and Share

Artikelnummer:
E 5187088

Direktlänk:
Högerklicka och kopiera adressen

Dokument:
filDatablad Svenska
filDatablad Engelska

Mediakonverter 1000 Mbps multimode

Produktbeskrivning:
Gigabit mediakonverter som omvandlar multimod fiber, med SC duplex-kontakt, till RJ45 koppar. 1000Base-T till 1000Base-SX.

- Räckvidd med 62,5/125 max 275 m
- Räckvidd med 50/125 max 550 m
- Hastighet: 1000 Mbps
- Automatisk MDI/MDI-X
- Auto-negotiation, NWay support på RJ-45
- Länk/fel indikering via LED



Rekommenderat tillbehör till denna produkt
bildHållare mediakonveter för DIN skenaInfo


Drift & Produktion:
Wikinggruppen
start