+


Bookmark and Share

Artikelnummer:
E 5187086

Direktlänk:
Högerklicka och kopiera adressen

Dokument:
filDatablad Svenska
filDatablad Engelska

Mediakonverter 10/100 Mbps multimode

Produktbeskrivning:
Mediakonverter som omvandlar multimod fiber, med SC duplex-kontakt, till RJ45 koppar. 10/100Base-T till 100Base-FX. Räckvidd ca 2 km.

- Räckvidd max 2 kilometer
- 1 st SC duplex anslutning
- 1 st RJ45 port
- Hastighet: 10/100 Mbps
- 10/100 Base-T till 100 Base-FX
- Automatisk MDI/MDI-X
- Auto-negotiation, NWay
support på RJ-45
- Felmeddelande via LED



Rekommenderat tillbehör till denna produkt
bildHållare mediakonveter för DIN skenaInfo


Drift & Produktion:
Wikinggruppen
start