+


Bookmark and Share

Artikelnummer:
E 5075572

Direktlänk:
Högerklicka och kopiera adressen

Pigtail SM G657A2, SC/UPC i 12 olika färger, med hylsor

Produktbeskrivning:
Singlemode SC/UPC, G657A2, fibersvansar i 12 olika färger enligt färgkod IEC60304. Fast halogenfritt sekundärskydd på 900µm. Mycket hög kvalitet, varje pigtail är individuellt testad och godkänd för att garantera hög prestanda. Förpackade i 12-pack där mätprotokoll medföljer. Tillverkade av fibertypen G657A2, vilket medger snävare böjradie utan transmissionsförlust. Godkända enligt normerna: EIA/TIA 568, ISO 11801 och EN 50173.

På varje pigtail finns en 45mm svetshylsa påträdd.

Längd på svansen: 2 meter.
Fibertyp: G657A2
Förpackning: Hårdplast om 12 st
Färg kabel: 12 olika färger enligt IEC60304
Färg kontakt: Blå





Drift & Produktion:
Wikinggruppen
start