+


Bookmark and Share

Artikelnummer:
E 5069975

Direktlänk:
Högerklicka och kopiera adressen

Dokument:
filDatablad Svenska

Pigtail Singelmode G657A2 med LC/UPC kontakt

Produktbeskrivning:
Förkontakterade fibersvansar singelmode G657A2 med LC/UPC kontakt av mycket hög kvalité. Fast sekundärskydd (tight buffer). Varje pigtail är individuellt testad och godkänd för att garantera hög prestanda. Förpackade i 6-pack där mätprotokoll medföljer. Tiilverkade av fibertypen SM OS2 G657A2, vilket medger snävare böjradie utan transmissionsförlust. Fast halogenfritt sekundärskydd på 900µm. Godkända enligt normerna: EIA/TIA 568, ISO 11801 och EN 50173. Längd på svansen: 2 meter.

Fibertyp: G657 A2
Förpackning: Hårdplast om 6 st
Färg kabel: Blå
Färg kontakt: Blå



Rekommenderat tillbehör till denna produkt
bildFiberskarvhylsa, 45mm & 60mmInfo


Drift & Produktion:
Wikinggruppen
start