Singelmode OS2


Pigtails i med olika kontakttyper, 2 meter långa.

 
  • Pigtail Singelmode G657 med LC/APC kontakt

  • Pigtail Singelmode G657 med LC/UPC kontakt

  • Pigtail Singelmode G657 med SC/APC kontakt

  • Pigtail Singelmode G657 med SC/UPC kontakt

Drift & Produktion:
Wikinggruppen
start