Fiberpatchkabel Multimode SC/LC, OM4 50/125
+


Bookmark and Share

Artikelnummer:
E 5075516

Direktlänk:
Högerklicka och kopiera adressen

Fiberpatchkabel Multimode SC/LC, OM4 50/125

Längd:

Produktbeskrivning:
Fibepratchkablar OM4 SC/PC-LC/PC duplex av hög kvalitet. Individuellt testade och godkända, mätprotokoll medföljer. Kabeldiameter på endast 2 mm medger hög packningsgrad i stativ/skåp.

Välj mellan olika längder.

- Färg: violett

- Insertion Loss: SC <0,2dB, LC <0,1dB

- Return Loss: >35dB

- Temp-område drift: -40°C till +75°C

- Yttermantel: halogenfri (LSOH)

- Uppfyller normer: EIA/TIA 568, ISO 11801, EN50173, IEC 61754, IEC 61300





Drift & Produktion:
Wikinggruppen
start