+


Bookmark and Share

Artikelnummer:
E 5077488

Direktlänk:
Högerklicka och kopiera adressen

Dokument:
filDatablad Svenska

Fiberpatch OM3 ST/ST

Längd:

Produktbeskrivning:
Duplex multimode OM3, 50/125u fiberpatchkablage av hög kvalitet. Kontakterna har keramisk (ZrO2) ferrul. Tillverkade enligt normerna EIA/TIA 568, ISO 11801 och EN 50173. Varje patchkabel är individuellt testad och godkänd för att garantera hög prestanda. Mätprotokoll medföljer. Samtliga kablar är halogenfria. Förpackade styckvis.

Temperaturområde drift: -58°C till +60°C
Ljusdämpning max 0,25dB (<0,1dB för LC). Reflektionsdämpning min 35dB
Grå kabel.





Drift & Produktion:
Wikinggruppen
start