Mellanstycke OM4 LC/LC duplex
+


Bookmark and Share

Artikelnummer:
E 5063324

Direktlänk:
Högerklicka och kopiera adressen

Mellanstycke OM4 LC/LC duplex

Produktbeskrivning:
Mellanstycke OM4 LC/LC duplex, av hög kvalitet med keramisk insats.
Färg: violett





Drift & Produktion:
Wikinggruppen
start