Mellanstycke OM3 SC/SC duplex
+


Bookmark and Share

Artikelnummer:
E 5063310

Direktlänk:
Högerklicka och kopiera adressen

Mellanstycke OM3 SC/SC duplex

Produktbeskrivning:
Mellanstycke OM3 SC/SC duplex, av hög kvalitet med keramisk insats.
Färg: aqua





Drift & Produktion:
Wikinggruppen
start