Mellanstycke multimode SC/SC SIMPLEX
+


Bookmark and Share

Artikelnummer:
E 5064041

Direktlänk:
Högerklicka och kopiera adressen

Dokument:
filDatablad Svenska

Mellanstycke MM SC/SC SIMPLEX

Produktbeskrivning:
Gigamedia mellanstycken för multimod fiber. Samtliga varianter är tillverkade med hög precision och uppfyller
krav enligt normerna EIA/TIA 568, ISO 11801, EN 50173.

LC duplex passar i samma hål som SC simplex
LC quad passar i samma hål som SC duplex



Rekommenderat tillbehör till denna produkt
bildDammlucka för SC simplexInfo


Drift & Produktion:
Wikinggruppen
start