+
bild
bild
bild


Bookmark and Share

Artikelnummer:
E 5062839

Direktlänk:
Högerklicka och kopiera adressen

Dokument:
filDatablad Svenska

Fiberbox IP65 skarv alt. 12 x SCS

Produktbeskrivning:
Fiberbox IP65 för inom- och utomhusmontage som är UV beständig. Boxen är anpassad skarvning av fiber eller för 12 SC simplex eller LC duplex kontakter. Integrerad fiberskarvhållare och spår för fiber-rangering och medföljande kablegenomföring PG16. Passar till både G652 & G657 fiber. Uppfyller BELLCORE GR-326, ISO 1133, DIN 53488

Färg: grå
Dimension: 220 X 200 X 50 (h x b x dj)
Vikt: 0,52 kg





Drift & Produktion:
Wikinggruppen
start